دیوار سبز ، نمای سبز

آیا تا بحال دیوار سبز دیده اید ؟

آیا میدانید دیوارهای سبز ضمن تلطیف هوا ، جذب ذرات معلق و گازهای آلاینده و کاهش آلودگی صوتی باعث ایجاد آرامش در محیط های شهری نیزمیگردد ؟
گروه چوب افشار اولین و تنها تولید پانل های عمودی چوبی و خاک مخصوص آنها برای کاشت گیاهان سبز در ایران میباشد این پانل های با شماره 75556 بعنوان یک اختراع بثبت رسیده است .
با استفاده از این پانل ها عمودی و خاک مخصوص آنها که آبشویی نمیگردند میتوانید نمای ورودی خانه ، دیوارهای حیاط ، پاسیو و بالکن خود را تبدیل به یک باغ کوچک و زیبا نماید .
شما حتی میتوانید تعداد زیادی از گیاهان آپارتمانی را بر روی دیوار محل زندگی خود قرار دهید و از زیبایی و طراوت آنها بهره مند شوید
شما حتی میتوانید با کاشت گیاهان تصفیه کننده هوا در این پانل ها باکتری های مضرمحیط خانه و آپارتمان خود را کاهش داده و یا حتی  سبزیجات پرورش دهید .

چون در ساخت دیوارهای سبز از چوب های اشباع شده با مواد سلکون ( مقاوم کننده چوب  درمقابل قارچ ها و حشرات چوبخوار ) و پوشش رنگ پایه آب معدنی ضد آب و اشعه UV ساخته میشود و لذا  این دیوارها دارای 10 سال ضمانت در مقابل پوسیدگی و حمله موریانه میباشند .

به ضمانت شرکت های اعتماد نمائید که ضمن بیان دلایل علمی ضمانت محصولات خود ، عمر کاری آنها از مدت زمان ضمانت شان نیز بیشتر باشد .

قیمت دیوارهای سبز را میتوانید در لیست قیمت گلدان های چوبی در قسمت لیست قیمت ها مشاهده فرمائید .

ردیفی ثبت نگردیده است