خانه‌های چوبی پیش ساخته

خانه چوبی سلامت

  • آیا تا بحال در یک خانه چوبی زندگی کرده اید ؟
  • و یا حتی یک شب در چنین خانه ای خوابیده اید ؟
  • برای درک حس آرامش و رایحه شادی آوری چوبهای کاج باید زندگی در خانه های چوبی سلامت را تجربه کنید .

گروه چوب افشار با تجربه بیش از 40 سال در ساخت خانه های چوبی و ساخت بیش از 75 خانه در ایران و خارج از ایران موفق به ابداع روشی برای ساخت خانه های چوبی کاملا پیش ساخته شده است که نیازی به نصب بر روی زمین ندارند ( این ویژگی باعث میشود این خانه ها بنوعی کانکس تلقی شده و نیازی به جواز ساخت نداشته باشد )

این خانه ها حتی بر روی زمین های شیب دار ( حتی با شیب 60 درصد ) نیز قابل نصب میباشند

گروه ما همچنین با لحاظ نمودن کلیه عواملی که باعث سالم زندگی کردن ما در یک خانه میشود و روش ساخت خانه سبز موفق به ابداع روشی بنام خانه چوبی سلامت شده است .

زندگی در خانه های چوبی سلامت ضمن اینکه خطر سکته های قلبی و مغزی را کاهش میدهد باعث کاهش درد های مفصلی ، استرس ، بی خوابی و افسردگی نیز میگردد . ( برای اشنایی بیشتر با ویژگی های این خانه ها مقاله خانه چوبی سلامت نوشته دکتر حسین افشار را در قسمت مقالات آموزشی مطالعه فرمائید )

این خانه ها با چوبهای حفاظت شده با مواد سلکون و پوشش رنگ پایه آب معدنی ضد آب و اشعه UV ساخته میشوند و به همین دلیل دارای عمری بیش از 200 سال بوده و برای مدت 30 سال ضمانت میگردند . و چون در محاسبات سازه آنها بالاترین میزان مقاومت لحاظ شده است توانایی تحمل بار برف تا 50سانتیمتر  ، باد با سرعت 100 کیلومتر در ساعت و زلزله تا 8 ریشتر را بمدت 100 سال دارند .

به ضمانت شرکت هایی اعتماد نمائید که ضمن بیان دلایل علمی ضمانت سازه خود ، عمر کاری آنها از مدت زمان ضمانت شان نیز بیشتر باشد .

قیمت و مشخصات فنی خانه های چوبی سلامت را در قسمت لیست قیمت ها مشاهده فرمائید

 

ردیفی ثبت نگردیده است