بام سبز ، باغبام ، روف گاردن

آیا میدانید هر 7 مترمربع فضای سبز با ارتفاع گیاهانی فقط تا 10 سانتیمتر میتواند اکسیژن یک نفر را در مدت یکسال تامین نماید ؟
گروه چوب افشار یکی از پیشگامان ساخت باغبام در ایران با تولید سازه های چوبی اشباع شده سبک ، بادوام و مقاوم بام خانه ، مجتمع و محل کار شما را به یک باغ زیبا ، سبز و مصفا بدل مینماید . دیگر لازم نیست با صرف هزینه های گزاف برای خرید باغ ، آماده سازی و نگهداری آن که خطر شکایت از طرف سازمان محیط زیست و جهاد کشاورزی را نیز بدنبال خواهد داشت ، خود را درگیر جریمه ، تخریب و حتی زندان نمائید.

شما با صرف سرمایه ای بسیار ناچیزتر میتوانید با استفاده از گلدان های تمام چوب ، آلاچیق ، پرگولا ، دکینگ های چوبی ( پارکت های چوبی فضای باز ) و آبنما های پیش ساخته بام محل زندگی خود را به یک باغ زیبا بدل نمایید و یا حتی میتوانید در محل کار خود یک سالن VIP برای پذیرایی از مهمانان خود و یا حتی یک کافی شاپ و رستوران برای کسب درآمد ایجاد نمایید
کلیه سازه های چوبی باغبام با استفاده از چوبهای اشباع شده با سلکون ( مقاوم کننده چوب در مقابل پوسیدگی ، حمله حشرات چوبخوار و کند سوز شده ) و پوشش رنگ های پایه آب معدنی ضد آب و اشعه UV تولید میگردند و به همین دارای 30 سال ضمانت میباشند  

به ضمانت شرکت هایی اعتماد نمائید که ضمن بیان دلایل علمی ضمانت محصولات خود ، عمری کاری شان از مدت زمان ضمانت شان بیشتر باشد .
ما خوشحال خواهیم شد ضمن مشاهده نمونه های اجرا شده در این سایت از نمایشگاه بزرگ ما در محل کارخانه نیز بازدید و از نزدیک لذت و آرامش باغبام را احساس نماید .
منتظر دیدار شما هستیم

ردیفی ثبت نگردیده است